В-ФЛ петак: Момци Вејна победили су пету узастопну победу над Женевом; Девојке из Источног Рочестера губе четврту заредом након врућег старта

У петак увече одржано је седам утакмица за дечаке Вејн-Фингер Лакес и десет утакмица за девојчице.

Што се тиче дечака, Вејн Иглси су угостили Женевске Пантерсе и ова утакмица је оправдала узбуђење. Орлови су водили после сваке четвртине, али су Пантери заостајали само један поен са четири минута до краја игре. Међутим, Вејн је касно одустао и савладао Женеву са седам поена разлике. Орлови поправљају на 11-1 након своје пете узастопне победе, а Пантери су пали на 9-3.

Што се тиче девојака, Ист Рочестер Бомберси су изгубиле пету узастопну утакмицу након пораза од Гананда Пантерса у продужетку са четири поена разлике. Бомберси су почели сезону са 9-1, али сада имају 9-5 након пораза. Пантери побољшавају на 6-8.

Погледајте све резултате игара у наставку и листу утакмица у суботу…