Мушки лакрос у Сиракузи пада у Нотре Даме, 18-11 (пуна покривеност)

Сиракуза је дошла до вођства од 4-1 у првој четвртини, али је девет голова у другој четвртини из Нотр Дама било превише за Наранџасте да се опораве, пошто су Ирци у суботу у Дому убацили 18-11.

Недостатак поседа био је бодеж за четвртог броја Сиракузе (4-3, 1-2 АЦЦ), који је постигао 11 голова иако је победио у само девет були. Бр. 9 Нотр Дам (5-1, 1-1 АЦЦ) је победио са 23 од 32 на Кс и такође је доминирао у партерној борби са 45-20. Такође су искористили 4 од 6 прилика за екстра играча.

Стивен Рефус је предводио Наранџасте и постигао три гола у другој утакмици заредом. Чејс Скенлан, Овен Сиболд и Брендан Кари су такође два пута нашли задњи део мреже. Пет Кавано из Нотр Дама постигао је девет поена (4-5) и предводио све стрелце, док су Грифин Вестлин и Вил Јорк постигли по четири гола.

Џејми Тримболи и Сиболд су поентирали за Наранџасте у првих пет минута утакмице, након чега је уследио пар Рефусових резултата после поготка Квина Мекехона, чиме је Кузе повео са 4-1 кроз осам минута игре.

Пат Кавано је постигао свој први гол у дану пре него што су Скенлан и Кари дали голове и отворили вођство Сиракузе од 6-2 само два минута у другој четвртини.

Тада су се отвориле капије за Нотре Даме. Ирци су постигли девет голова у другој четвртини и 12 од наредних 14 голова на утакмици. „Кузе је успео да споји мини низ од три гола касно у трећој, да би у четвртој четвртини повукао за три гола, али је Нотр Дам збројио сва четири гола у четвртој четвртини и победио 18-11.

Сиракуза у четвртак од 17 часова угошћује Албанију. на АЦЦ мрежи у свом следећем мечу.