Хобарт лакрос пада на Универзитет Лонг Ајленд, 14-12

.јпг

Специјалиста за булиње на Хобарт колеџу Адам Схеа доминирао је у були Кс, али су Државници налетели на сјајног голмана, павши од Универзитета Лонг Ајленд са 14-12. Други ученик Вил Марк је забележио учинак од 24 одбране за Шарксе, негирајући Хобартову предност од 53-40 у шутевима.

Схеа је био у пламену у првој четвртини, победивши 10 од 11 поновних стартова. Завршио је дан 22 од 30 са 12 приземних лопти високих у игри. Првогодишњи нападач Ентони Дателас постигао је три врхунска гола за свој први студентски хет-трик. Старији нападач Рајан Арчер предводио је Државнике са четири поена уз гол и три асистенције.

Марк је одговарао Шеином врућем старту, забележивши 11 одбрана у првој четвртини. Нападач друге године Ричи ЛаКаландра и нападач друге године Шон Бол одликују се одличним играма са четири гола по комаду, док је ЛаКаландра такође поделио две асистенције за шест поена високих у игри.

Хобарт (1-1, 1-1 НЕЦ) је скочио у вођство од 2-0 са само 37 секунди заостатка. Арчер је нахранио нападача друге године Џека Грумса да отвори резултат за само 26 секунди. Ши је победио у були који је уследио, а други везни фудбалер Боби Балцер завршио је фид од старијег везног играча са дугим штапом Дена Рајана 11 секунди касније.

Ајкули (3-1, 2-0) су искористили скок од пет голова да преузму своје прво вођство дана. Старији нападач Вил Снелдерс је забележио серију са два од своја три гола на утакмици, док је Бол такође постигао два гола. Погодак другог играча средине терена Адама Дејвиса, уз асистенцију Арчера, зауставио је трку. Државници су завршили утакмицу 4-од-8 са играчем вишка.