ДЕО ЧЕТВРТАК: Витмен окончао династију Лајон; Ватерло, Пал-Мак, девојке из Јужне Сенеке иду на утакмице за титулу

Утакмица у секцији у четвртак увече била је у полуфиналу класе Ц1 за дечаке, док су 5. носиоци Маркус Витман Вајлдкетси играли против 1. носиоца Лајонс Лајонса. Оба тима су донела спискове сениора и веома успешан недавни постсезонски рекорд. Маркус Витмен је покушавао да одбрани прошлогодишње првенство, прво у школи у 44 године. Лајонс је покушавао да освоји невиђену четврту узастопну титулу у делу. Нешто је морало да се пружи и то је било у виду сјајно изведеног плана игре и правовременог шута у корист Маркуса Витмана Вајлдкетса, 64-54. Са победом, момци главног тренера Грега О’Конора напредују на суботњој утакмици првенства класе Ц1 у Ејвону против бр.2 носиоца Бравеса који је победио Канистео-Гринвуд са 62-58.

Лајонс је отворио вече додавањем Тути Смита и Хораце Беттса и повео са 4-0, али су Рајан Херод и Ноа Хилдрет одговорили са пар тројки и повели Витмена са 6-4. Одржали су предност од 2 поена до краја прве четвртине, али је Лионс почео да потврђује своју предност у величини и на полувремену је повео од 29-24.

300 долара за незапослене ни продужење

Плима би се значајно преокренула у трећем периоду када је Маркус Витман разбио Лајонсову одбрану на половини терена комбинацијом резова на задњим вратима и врућих шутева споља. У дефанзиви, Вајлдкетси су преоптеретили лоптом своје зоне 2-3, угушивши велике људе Лајона. Витмен би у претпоследњој четвртини надмашио Лајонс са 23-8 и повео са 47-37. Победа је била готово запечаћена почетком четврте четвртине, пошто је старији играч Џордан Лаху закопао узастопне тројке са врха кључа док је сат за шут опадао.

Лахуе би предводио све стрелце са 31 поеном. Рајан Херод би постигао 13 поена, Ноа Хилдрет је имао 10, а Ејдан Ројстон је додао 9. Код Лајона, другостепени Џеј Си Вокер постигао је 19 поена, док је сениор Џастин Тути Смит завршио са 14 у својој последњој утакмици у униформи Лавова. Сениор Хораце Беттс је завршио са 9, сениор Ахмир Јамес постигао је 6, а јуниор Јаилен Баттле је имао 6 поена.

Шест сениора Маркуса Витмана и главни тренер Грег О’Конор придружују се Џиму Синикропију и Кевину Шарпу у емисији Литтлејохн & Барби Ортходонтицс Смилес витх Стиле после игре на ЛивингМак радију након њихове победе:

Такође у четвртак увече, четири девојке Фингер Лакес Еаст екипе су биле у акцији, од којих су две напредовале у шампионску рунду, а шампионка Фингер Лакес Вест из Јужне Сенеке ће се убацити у игру за титулу класе Д1.

Универзитетски кошаркашки тим за девојке из Ватерло Индијанса био је доминантан током сезоне 2021. и наставили су да крстаре ка утакмици за титулу у четвртак увече победом од 71-15 над гостовањем у Велсвилу. Ватерло ће угостити #2 Дансвилле у утакмици шампионата класе Б2 за девојчице у суботу у 17:00, где ће Индијке покушати да освоје своју прву титулу у секцији од 2013. Данвилле је прошао у утакмицу за титулу са 51-40 победом над 3. носиоцем Пенн Јан који је завршио успешну сезону са 9-5.

Десет играча Ватерлоа постигли би гол у победи од 56 поена над Велсвилом. Мејси Кар је предњачио са 14 поена, Морган Карабало је постигао 13, а сениор Мекензи Барбер постигао је 10 за непоражени тим тренера Мајка Брија.

Колегиј Фингер Лакес Еаст, Палмира-Македон, такође би се придружио Ватерлоу у суботњем колу шампионата пошто су савладали Ливонију и пласирали се у утакмицу за титулу класе Б1 у суботу. Пал-Мак је предводила Ср Софи Лико са 20 поена и 10 скокова. Сениорка Грејс Сајтер је постигла 13 поена и повукла 15 скокова. Јуниор Тејтум Смит постигао је 9 поена.

Најбољи носиоци Ред Раидерс-а се враћају у утакмицу за титулу, након пораза од Данвила прошле сезоне, и угостиће #3 Батавију у суботу увече од 19:00.

најбољи начин да уклоните тхц са вашег система

Батавиа је у четвртак увече савладала Мидлакес резултатом 51-50. Мидлакес се вратио са 11 мање у 4. четвртини и преузео предност од два поена у односу на полагање Каре Вокер са 9,1 секунде до краја. Затим је Мацкензие Риегле из Батавије срушио победничку тројку која је донела победу, пошто је истекло време за победника игре. Пораз Мидлакеса окончао је каријеру сениорке Сцреаминг Еаглеса Каре Вокер. Током свог боравка у Мидлакесу, Вокер је освојила две титуле у секцији и два пута је отишла са својим тимом на финална четири НИСПХСАА.

стероиди због којих губите тежину

Још један непоражени тим, усијани број 1. носилац Јужне Сенеке Лејди Фалконси, у четвртак увече ће у Гимназији Џека Гинана добити своју карту за шампионат класе Д1 победом од 45-35 над Филмором. Јужни Сенека би скочио у вођство од 24-8 на полувремену, али проблеми са фаулом би помогли Филмору да се врати у игру пошто су два сокола фаулирала у четвртој четвртини пре него што су Фалконси успели да обезбеде победу. Првогодишњи тим главног тренера Чарити Кауча предводио је 14 поена Алисон Кењон, 13 Ема Флечер и 7 поена Логан Шолис. Соколи ће покушати да додају још један блок секцији у своју већ препуну кутију за трофеје када буду домаћини #2 Батавиа-Нотре Даме у суботу увече у 19:00 у Овидију.

У класи АА, први носиоци Виктор Блу Девилс дечаци би се повукли од Раш-Хенријете у 3. четвртини да би се пласирали у суботњу првенствену утакмицу. Чејс Дикенс је предводио Плаве ђаволе са 19 поена, док је велики човек Конор Вилијамс на свом рођендану постигао 16 поена.

Погледајте ажуриране заграде и комплетан распоред за викенд шампионата у одељку В испод…

Наше извештавање о средњошколској кошарци В-ФЛ омогућено је захваљујући подршци: