Сабреси су се склизнули са 7-2 победом над Монтреалом

Бафало сејбрси су се коначно вратили у колону победа у уторак увече након што су савладали Монтреал Канадиенсе, 7-2, у Белл Центру. Победом, Сабреси су прекинули пад од осам утакмица и прешли на 8-11-0 у сезони.

Бафало је постигао три гола за нешто више од два минута да би отворио утакмицу и никада се није осврнуо јер су додали један у другом и још три у трећем.

Горња линија Сабреса имала је сјајну ноћ јер су у комбинацији за 12 поена. Џеф Скинер је предњачио са два гола и три асистенције. Тејџ Томпсон је уписао четири поена на гол и три асистенције, док је Алекс Туч постигао и пар асистенција. Расмус Дахлин, Хенри Јокихарју и ЈЈ Петерка су такође нашли задњи део мреже.

Фингер Лакес Партнерс (билборд)

Тајсон Џост је дебитовао са Бафалом и спустио рукавице у првој смени. Имао је један погодак за 12 минута леда.

Крејг Андерсон је стартовао између лопти и одбио 29 од 31 шута, чиме је зарадио своју четврту победу у сезони.

Бафало је искористио две од своје четири прилике за играње снаге док је постигао савршен резултат 6-за-6 на пенал.

Сабреси ће кренути кући како би започели меч од три утакмице, почевши у среду увече против Ст. Лоуис Блуеса. Бафало ће носити своје нове црвено-црне козје дресове. Пак је заказан за 19 часова.