Роцхестер Ареа

Роцхестер Ред Вингс касни да поразе Бафала

Рочестер Ред Вингси су у суботу поподне победили Бафало Бисонсе са 7-4 на Сален Филду. Рочестер је заостајао са 4-3 у врху осмог ининга када је Ник Бенкс пушио РБи сингл који је био везан за игру. Џек Дан је то одмах уследио са дуплом двобојом у две рунде и довео Ред Вингсе у вођство од 6-4. Роцхестер је успео… Још Роцхестер Ред Вингс касни да победи Бафала
Амеркс пада од Марлиса са 3-1

Американци из Рочестера пали су од Торонто Марлиса са 3-1 у суботу увече на Кока-Кола Колосеуму, поделивши сет од два гема. Рочестер је скочио у рану предност од 1-0 у првој трећини, али је Торонто постигао три неодговорена гола све у трећој деоници и обезбедио победу. Лукас Роусек постигао је једини гол за Амеркс,… Још Амеркс пада од Марлиса, 3-1
Амеркс се враћа победом од 5-1 над Роцкет-ом

Рочестер Американци су се вратили после пораза у петак победом од 5-1 над Лавал Рокет у суботу поподне на Плејс Бел арени. Са победом, Амеркси су поправили на 4-3-0 у сезони. Лавал је постигао први гол на утакмици рано у првој трећини, али је Рочестер одговорио са три гола у… МореАмеркс се вратио победом од 5-1 над Роцкет-ом
Амеркс падају од Монстерса у ОТ, 6-5

Американци из Рочестера су предали предност у касној трећој трећини и пали од Кливленд Монстерса са 6-5 у продужетку у петак увече на Блу Крос арени. Са губитком, Амеркси су пали на 7-4-1-0 у сезони. Рочестер је водио 5-4 са нешто више од минута до краја утакмице када је Кливленд изједначио меч, пославши га... МореАмеркс пада од Монстерса у ОТ, 6-5
Фронтиер Фиелд нема више: иновативна решења за обраду података, округ Монро је постигла договор о именовању за дом Роцхестер Ред Вингс-а

Фронтиер Фиелд је званично „Иновативно поље“. Инновативе Дата Процессинг Солутионс, која је компанија за услуге у облаку са седиштем у Хенријети, одмах ће преузети права на именовање. Извршни директор округа Монро Адам Белло објавио је то заједно са званичницима Иновативе на конференцији за новинаре у уторак. Споразум између округа и Инновативе значи да ће они преузети... МореФронтиер Фиелд не више: Инновативе Дата Процессинг Солутионс, Монрое Цоунти склапа уговор о именовању за дом Роцхестер Ред Вингса
Сабрес опозива нападача Андерса Бјорка, Рајлија Шихана из Амеркса

Бафало сејбрси су повукли нападаче Андерса Бјорка и Рајлија Шихана из Рочестер Американса уочи утакмице у уторак против Ванкувер Кенакса у КеиБанк центру. Бјорк је сакупила шест поена (три гола, три асистенције) у 11 утакмица откако је 18. октобра додељена Рочестеру. Шихан је почео сезону као повређена резерва и био је… Прочитајте више »Сабљи опозивају нападаче Андерса Бјорка, Рајлија Шихана из Амеркса
Амеркс је поражен од Роцкет-а резултатом 8-1

Роцхестер Америцанс отворили су сет од два гема са Лавал Роцкет-ом у петак увече на Плејс Бел арени, и то није пошло за руком гостима пошто су пали са 8-1. Са поразом, Амеркси су пали на 3-3-0 у сезони. Брандон Биро је постигао свој други гол у сезони у другом периоду,… МореАмеркс поражен од Роцкет-а са 8-1