Црунцх савладао Сенаторс, 3-2

Сиракуза Црунцх је вечерас у Арени Медицинског универзитета Упстате постигла предност од стране Беллевилле Сенаторс-а резултатом 3-2.

да ли сирће чисти ваш систем тестом на дроге

Пораз је померио низ без победа на шест утакмица и спустио Црунцх на 5-7-2-1 у сезони.

Голман Амир Мифтакхов је кренуо у мрежу за Црунцх и одбио свих пет удараца са којима се суочио пре него што га је Макс Лагаче сменио шест минута игре. Лагаце је стао 14 од 17. Мадс Согаард је направио 38 одбрана на 40 шутева између цеви за Сенаторе. Сиракуза је била 1-за-3 у игри снаге и 1-за-2 на пенал.

Сенатори су први погодили док су били у предности 7:15 у игри. Након што је Лагаце направио почетну одбрану, Цхрис Вилкие је изгубио одскок током борбе у прегибу. Белвил је удвостручио предност три минута касније. Црунцх је прекинуо налет са чудним човеком, али је Седрик Паре пратио игру и убацио пак.

Беллевилле је додао још једно 5:11 у другу строфу када је Џејк Лукини избио пак са дефанзивног штапа и преко гол-линије.

Црунцх је коначно узвратио голом са пауер-плаи-ом при резултату 12:36 у другом периоду. Габе Фортиер је оставио дроп пас у слоту за Габријела Думонта да га испали.

Сиракуза се вратила за један на половини трећег. Согаард је скренуо ударац Џимија Хантингтона, али је одбијена лопта дошла до Фортијеа који је погодио са дна левог круга. Црунцх је испалио 21 ударац у трећој деоници, али су Сенатори спречили повратак и преузели игру.

стд тестирање НИЦ истог дана

Црунцх се враћају у акцију када у петак буду домаћини Лехигх Валлеи Пхантомсима.