Црунцх поражен од Комета са 6-3

Сирацусе Црунцх је постигао 43 ударца на гол, али су на крају поражени од Утица Цометс-а, 6-3, вечерас у Арени Медицинског универзитета Упстате.

Пораз прекида низ од три победе и помера Црунцх на 4-3-1-0 у сезони и 0-2-0-0 у серији од 14 утакмица сезоне против Комета.

Голман Хуго Алнефелт је одбацио 21 од 27 шутева у мрежу за Црунцх, док је Нико Доз зарадио победу са 40 одбрана између цеви за Комете. Специјални тимови Сиракузе су играли 2-за-7 у игри снаге и 1-за-3 на пенал.

фингер лакес дриве-ин аубурн, ни

Комети су отворили гол голом пауер-плеја 6:03 у меч. Нејт Шнар је на гол-линији додао пак Чејсу Де Леу. Његово додавање из унакрсне зоне је потом наместило Тајса Томпсона за бекдор шут са леве стране. Црунцх је изједначио резултат два минута касније када је Гаге Гонцалвес победио Давса из десног круга током делимичне утакмице 2 на 1 са Габеом Думонтом.

Утика је повратила вођство са три узастопна гола почевши од половине средње строфе. У 9:57, Грем Кларк је послао храну испред кавеза да Јеспер Боквист убаци са дна десног круга. Мање од минута касније, Томпсон је забележио своју секунду вечери у другој прилици. Томпсон је завршио свој хет трик у 11:48 када је откинуо једнократни ударац са врха левог круга и повео Комете са 4-1.

У 12:46, Сиракуза је додала гол за пауер-плеј пошто је Чарлс Хјудон закопао једнократни ударац из десног круга, али је Утика одговорила 23 секунде касније кратким одметом Арна Талвитија.

Црунцх је у трећој трећини постигао још један у предности 3:57. Думонт је пресекао прорез и преусмерио поен Алекса Грина поред Доуса и повукао Сиракузу назад за два.

повраћај државног пореза је одложен

Утика је угушила покушај повратка на 13:47 када је Боквист испустио пас за Де Леа и послао га кући са леве тачке за були.