Биллс прекинуо проклизавање у две утакмице победом над Браунсима у Детроиту (потпуно извештавање)

Бафало Билси (7-3) прекинули су две утакмице победом над Кливленд Браунсима (3-7) са 31-23 у недељу поподне на Форд Филду у Детроиту.

Бафалов напад је почео споро и заостајао је већи део првог полувремена све док Џош Ален није пронашао Стифона Дигса у задњем делу друге четвртине и донео Билсима вођство од 13-10. Буффало се никада није осврнуо јер су постигли гол у свих пет својих поседа у другом полувремену, покупивши тако потребну победу.

ДиСанто Пропан (билборд)

Трчање Биллса је изгледало веома добро јер је Девин Синглетари носио лопту 18 пута 86 јарди уз тачдаун. Новак Џејмс Кук остварио је рекорд у каријери 86 јарди на 11 носи.

Тајлер Бас је имао напоран дан јер је шутирао шест голова из игре, укључујући 56-јардера, што је други најдужи у његовој младој каријери.