Рачуни се поправљају на 3-0 повратничком победом над Рамсом (пуна покривеност)

Након што је препустио вођство од 28-3 у другом полувремену, Џош Ален је предводио Билсе до победе у игри у четвртој четвртини, повезавши се са Тајлером Крофтом за његов други тачдаун са :15 преосталих да би Буффалу дао 35- 32 победа. Билси су победом поправили на 3-0.

ЛИНКОВИ ЗА РЕЗИМАЊЕ ИГРЕ:

НАЈГЛАВЉЕ ИГРЕ:

КОНФЕРЕНЦИЈА ЗА ШТАМПУ ШОНА МЕКДЕРМОТА ПОСЛЕ ИГРЕ:

ДРУШТВЕНИ:

ПРЕГЛЕД ИГРЕ:

Биллс анд Рамс улазе у недељу непоражени. Само један ће остати без пораза након 3. недеље. Још само једна утакмица ће имати два непоражена тима у 3. недељи—то је фудбал у понедељак увече са Рејвенсима и Чифсима.

Једанаест тимова тек треба да изгуби две недеље сезоне 2020. У друштву Билса и Овнова су Гаврани, Шефови, Кардинали, Сихокси, Пекери, Медведи, Рајдери, Титани и Стилери. НФЦ Запад има највише непоражених тимова са три.

Недељни меч ће такође играти два тима са пет најбољих прекршаја. Билси заузимају треће место у лиги са просеком од 464 јарди по утакмици, док су Ремсови пети са просечно 435,5 јарди по утакмици.