Арон Џаџ из Јенкија постиже прву АЛ вожњу у победи на Ол-Стар утакмици

Арон Џаџ је рекао да осећа одговорност да направи шоу за фанове који су га гласали за Алл-Стар утакмицу у уторак на Курс Филду. Слаби Јенкија изазвао је напад америчке лиге постигавши прву серију вечери, а сада намерава да уради исто док се његов тим поново саставља за друго полувреме.

Ударац АЛ-а за чишћење, Судија је одрадио четири корака како би отворио другу ининг против Корбина Бернса из Бреверса, а затим је ископао за трећу базу након дуплог меча Рафаела Деверса из Ред Сокса пре него што је постигао погодак у синглу Блу Џејса у пољу. Марцус Семиен.

За мене никад не знаш колико ћеш прилика добити овако, рекао је Судија, који је завршио 0-за-2 у победи Јуниор Цирцуит-а 5-2. Благослов је бити овде, благослов је представљати Јенкије на Ол-Стар утакмици и бити поред мојих саиграча, посебно када ме навијачи гласају.

Судија је допринео лепом дефанзивном игром у трећем инингу, одузевши додатни ударац Брајану Рејнолдсу из Пиратеса. Бацачи Геррит Цоле и Аролдис Цхапман, такође изабрани за Алл-Старс Јенкија, нису се појавили у игри.

То је био трећи наступ на Ол-стар за судију у каријери, који је такође био изабран 2017. и 2018. Са прославом завршеним, Јудге је спреман да поново скрене пажњу на Бомберсе, који ће наставити утакмицу у четвртак против водећег црвеног из Америчке лиге на истоку. Сокс на стадиону Јенки.

Не знам да ли ћу се икада вратити на Алл-Стар утакмицу; никад се не зна шта носи будућност, рекао је судија. Увек је посебна част доћи овде, провести га са породицом и имати мало одмора да се опустим и одморим, и спремим се за друго полувреме.

Кол је планирао да изведе ининг, али то се променило након што је три дана пре његовог електричног прекида са Астросом од 129 поена у Минуте Маид Парку. То је била Коулова четврта селекција на Ол-стар у каријери и прва као члан Јенкија.

Веома сам поносан што представљам организацију коју волим, рекао је Кол. То је кулминација свег напорног рада који смо имали. Такође сам имао користи од рада мојих саиграча овде. Све је то овде изложено и не могу бити срећнији.

Иако није видео хумку током утакмице, Чепмен је дао изјаву са својом капом, написавши СОС Куба и Патриа И Вида (Домовина и живот) поред испреплетеног логотипа „НИ“. Порука се односи на немире кубанских грађана због несташице хране и струје и пораста смртних случајева од ЦОВИД-19.