В-ФЛ петак: Вејн побеђује Неварк, Миндерсе је поново на врху на Истоку; Витмен осваја 11. узастопну победу; Лади Блуе Девилс топ Женева

Вејн Иглси освојили су 9. узастопно у петак увече, победивши Њуарк и избацивши Редсе из двосмерног изједначења на Фингер Лакес Еаст-у са Мајндерсом који је избрисао 9 поена заостатка у полувремену у Женеви и победио Пантерсе. На Западу, Маркус Витмен наставља да се креће кроз лигу са својом 11. узастопном победом (најдужи тренутни низ у Ваине-Фингер Лакес) да би отворио вођство од 4,5 утакмица. У акцији за девојке, Миндерсе Лади Блуе Девилс заштитиле су своје место на врху у Фингер Лакес Еаст тако што су обориле Женеву у водопаду Сенека.

Потпуни резултати акције у петак увече за дечаке и девојчице на локалном тврдом дрвету су испод, заједно са ажурираним пласманом, предстојећим распоредима и најбољим твитовима вечери са свих страна језера Вејн-Фингер…

Мидлакес 37 у Пенн Иан 51
ПИ (8-6) – Дезмонд Батин 18; Дилан Стапе 16, 15 реб; Дерик Ривијело 9 (3-3 поена)
МИД (6-7) – Тревор Милиман 10; Девон Хикс 8
* Мидлакес је изгубио 5 узастопних

ХАЦ 48 у Напуљу 58
НАП (6-6) – Ник Грин 13; Зацх Дормер 12; Еван Беј 10
ХАЦ (4-8) - Ксавије Израел 20

Блумфилд 49 на #6 Маркуса Витмена 60
МВ (11-2) – Гавин МцЦумискеи 15, 6 блк, 9 реб; Ник Јанг 13; Рилеи МцЛоуд 12; Бурлин Аллен 11, 8 аст
БЛМ (6-8) – Патрик Гајтнер 17; Танер Кимбал 10