ВИКТОР ПОБЕДИО ТРИЛЕР: Одбојкашице освојиле круну у секцији са 3-2

Сјајна ствар у игрању после сезоне у било ком спорту су узбудљиве игре које долазе на путу, игре које доказују да никада не можете писати спортове. У суботу поподне, одбојкашки тим Вицтор девојака је имао своје узбудљиво поглавље у секцији, док су кући однели круну класе АА у секцији В.

Плави ђаволи су савладали број 3 Пенфилда са 3-2, али није било лако доћи до резултата. Пенфилд је однео кући први сет резултатом 25-18, а Виктор се борио у другом и трећем сету и обезбедио 25-23 и 25-20 победа у сетовима. Са титулом у секцији на видику, Пенфилд је узвратио у четвртом сету и победио резултатом 25-20.

Пети и одлучујући сет почео је споро за Виктора, поразом од Пенфилда са 6-4 пре одлагања у акцији због спољног проблема у објекту Гатес Цхили Хигх Сцхоол Гим-а. Акција је настављена 15 минута касније и тимови су ишли напред-назад у петом сету, при чему ниједна екипа није уступила место другој. Додатна игра би била потребна да би се одлучио шампион, међутим то би кратко трајало. Виктор је узео узастопне поене и завршио меч победом од 27-25 и притом освојио титулу класе АА.

Виктор ће сада играти у регионалном колу у државној утакмици у петак. Одредиће се место, противник и време почетка.