Мушки лакрос у Сиракузи се враћа да победи војску

Док је трчао на страну Сиракузе, Џејми Тримболи је био под ударом саиграча. Након давања петица играчима и тренерима, Тримболи је скинуо кацигу и попрскао косу водом.

Старији везни играч СУ управо је постигао свој четврти гол на утакмици, и трећи за пет минута, чиме је вратио Наранџасте са заостатка на полувремену од 5-2.

када ће доћи следећа провера стимуланса

Јамие Тримболи.јпг

Тримболијева три узастопна гола почетком другог полувремена вратила су СУ у игру, а његов пети гол донео је Сиракузи прво вођство. Након што је у прве две четвртине остварила најнижи учинак у нападу у било којој половини ове сезоне, Сиракуза се вратила на рамена Тримболија. Прилагођавања у другом полувремену су омогућила бр. 5 наранџастим (3-0) да отворе простор у средини терена и савладају загушљиву одбрану армије и поразе црне витезове број 9 (3-2), 9-7 у Царриер Домеу Недеља поподне.

ЛИНКОВИ ЗА РЕЗИМАЊЕ ИГРЕ:

НАЈГЛАВЉЕ ИГРЕ:

РЕАКЦИЈА ПОСЛЕ ИГРЕ:

ДРУШТВЕНИ:

ПРЕГЛЕД:

Армија и Сиракуза се састају у трећој утакмици Наранџастих у сезони шесту годину заредом у недељу. Овог пута, то је битка међу десет најбољих противника, јер је почетак од 3-0 погурао Црне витезове на број 7 пре него што дођу у Доме да се боре са бројем 5 Сиракузе. Раније ове недеље, Армију је узнемирио Марист, 17-9, а узастопни губици могли би да доведу до опадања Црних витезова на ранг листи.

Ево шта треба да знате о војсци пре недељне утакмице.

Последњи пут су играли: Последњи меч између Армије и Сиракузе био је пре скоро тачно годину дана. Дана 24. фебруара 2019, Наранџасти су се провукли поред Црних витезова, резултатом 10-8, иза уравнотеженог офанзивног напада. Нападачи који су дипломирали Бредли Воигт и Нејт Соломон у комбинацији су постигли три гола, док је Дрејк Портер направио 16 одбрана - изједначено за рекорд у каријери. Ник Мелен је задржао водећег стрелца Армије Брендана Никтерна на само један гол, док је Јакоб Фауп победио у 15 од 18 обрачуна.

Серија свих времена: Војска води, 40-26