Сиракуза ће се суочити са Виргиниа Тецх у првом колу АЦЦ турнира у лакросу за жене

Сиракуза је обезбедила број 2 носиоца на АЦЦ турниру за жене у лакросу следеће недеље победом против Бостонског колеџа у суботу поподне. Наранџасти ће у среду, 28. априла у 17 часова, у првом колу играти против Вирџиније Тек. у Чапел Хилу, Н.Ц.

Наранџасти су ове сезоне забележили резултат од 8-2 у лиги. Сиракуза је изједначила Бостонски колеџ на другом месту на табели регуларне сезоне, али је зарадила 2. носиоца на гол диференцијалу. Наранџасти улазе на АЦЦ турнир са укупним резултатом 12-2. Сиракуза је рангирана на 3. иу анкетама ИВЛЦА и Инсиде Лацроссе медија и на 2. месту у најновијем РПИ.

Сиракуза и 7. носиоци Виргиниа Тецх (5-10, 1-8) састали су се 27. марта у Царриер Доме-у. Хокиси су водили 7-5 са 3:34 до краја првог полувремена, али су наранџасти два пута погодили за изједначење на полувремену. Сиракуза је наставила низ погодака након прекида са седам узастопних голова на путу до победе од 17-10.

Победник меча Сиракуза-Виргинија Тецх ће се састати са победником између Бостонског колеџа и Вирџиније у петак, 30. априла у 14:30. у другом полуфиналу. Првенство је на програму у недељу, 2. маја у подне. Све утакмице ће се емитовати на АЦЦ мрежи.

Све улазнице за сесије и појединачне сесије за АЦЦ првенство доступне су преко УНЦ Тицкет Оффице-а и могу се купити на веб страници УНЦ-а на ввв.гохеелс.цом/тицкетс или позивом на благајну на 1-800-722-4335. Све карте за сесију су добре за свих седам утакмица на турниру.

Капије ће се отворити сат времена пре почетка сваке утакмице или након завршетка претходне утакмице. Маске за лице су обавезне, а социјално дистанцирање ће се спроводити.

Све пропуснице за сесије су 20 УСД за одрасле и 10 УСД за омладину (7-17 година), сениоре (55+). Карте за појединачне сесије су 10 УСД за одрасле и 5 УСД за младе (7-17 година) и сениоре (55+). За децу до 6 година улаз је бесплатан.