ЗАВРШАВА СЕ СЕЗОНА ПАЛ-МАЦ: Женска фудбалска репрезентација Ред Раидерс шампионата губи на регионалним утакмицама

Фудбалска сезона за девојчице Пал-Мац се завршила у суботу увече. Суочавајући се са Левистоном Портером из Секције ВИ у регионалној рунди турнира, Ред Раидерси нису могли да се одбију од раног дефицита који је направио напад Ланцера.

Левистон Портер је брзо скочио у првом полувремену и постигао два гола у првих 10 минута игре. Молли Сеитхер из Пал-Мац-а је убрзо након тога успела да доведе Ред Раидерсе на таблу након ударца из угла, преполовивши вођство Ланцера.

Луистон Портер је успео да постигне још један гол у првом полувремену, што је довело до резултата на полувреме од 3-1. Ланцерси су постигли још један гол на 4-1, али је Маја Иквуд узвратила за Пал-Мац и смањила предност на 4-2. Међутим, то не би било довољно за Ред Рејдерсе, а Луистон Портер је успео да постигне последњи гол како је сат откуцавао, а коначни резултат је био 5-2 у корист Ланцерса.

Пал-Мац ће завршити сезону са укупним рекордом од 18-3-0 и рекордом у Фингер Лакес Еаст од 7-0-0. Била је то фантастична сезона за Ред Раидерсе, опоравили су се од разочаравајућег краја сезоне 2020. да би освојили славу у сегменту 2021. 2022. изгледа да је једнако обећавајућа, јер водећи стрелци Маја Ајквуд и Ема Робинсон предводе списак повратника за Пал-Мац .