Џејкоб деГром из Метса неће играти на МЛБ Алл-Стар утакмици 2021

Џејкоб деГром је у среду поподне званично најавио да неће играти на предстојећој МЛБ Алл-Стар утакмици 2021. у Денверу.

Анавар циклус пре и после

Иако још увек постоји шанса да би ДеГром могао да игра за Метсе у недељу на кратком одмору, ас је одлучио да неће учествовати на Мидсуммер Цлассицу.

Размишљао сам о томе и очигледно је велика част бити именован за Ол-стар тим, али одвојићу то време и само ћу уживати са својом породицом, било да играм у недељу или не, и да будем здрав за друго полувреме, рекао је деГром после победе Метса од 4-3 у среду поподне. И надам се да ће [Таијуан Валкер] ући тамо и заузети моје место.

Са његових 7,0 ининга и два зарађена низа у среду поподне, деГромова ЕРА за сезону износи 1,08, а његов укупни резултат је сада 146, пошто он води све бацаче МЛБ-а у те две категорије.

Схавн Мендес упознајте и поздравите искуство

Али пошто неће играти на Ол-стар утакмици у уторак, нада се да ће његов саиграч Вокер добити одобрење да га замени.

Не знам заиста како то функционише, али Таи је урадио одличан посао за нас, рекао је деГром на питање да ли може да каже ко ће га заменити на списку НЛ. Начин на који је поставио био је невероватан. Мислим да 100 посто заслужује да оде. Покушаћу да схватим како то функционише. Био сам краљ у ваздуху, да ли бих ишао или не, а онда када размишљам о томе, мислим да је најбоље за мене и овај тим да не улазим и убацујем то и само се одморим у другом полувремену.

Док је деГром објаснио да ће одлука да се игра у финалу првог полувремена у недељу бити заснована на томе како се опоравља од почетка у среду, он је рекао да не мисли да има много предности у његовом одласку у Колорадо за утакмицу на којој неће бити убацивање.

Размишљао сам о томе, али као што сам рекао, летећи преко земље да одем и не убацим се... Мислим да је најбоље да будем здрав и спреман за друго полувреме, рекао је деГром. Мислим да ми није од користи да летим до Колорада и назад.