МАРАУДЕРС ПОБЕДЕ: Вилијамсон доноси кући дечацима титулу у фудбалу класе Ц1

Влажно и хладно време се смирило за шампионску утакмицу за дечаке Ц1 Секције В данас поподне, а Вилијамсон Мародерси су се надали да ће задржати врућину у потрази за још једном круном у секцији. Након што нису успели да дођу до финала 2020., а 2019. нису успели да дођу до финала, Мародерси су ушли у дан са једним циљем на уму.

још једна стимулативна провера 2021

Док је првих 10 минута такмичења било тихо на семафору, Вилијамсонов Џон Најлс је отворио мехур на 13’. 15 минута касније у првом полувремену, Рет Стормс је повезао на додавање Троја Инграма и постигао други гол Мародера на 28’.

Поен је затим утихнуо на скоро 40 минута игре док је Генесео покушао да се врати. Џон Најлс је постигао свој други гол на такмичењу на 22’ другог полувремена, потенцијални гол осигурања. Тајрон Вокер је асистирао код оба гола Најлса.

Генесео је успео да постигне гол на 28’ од Итана Бенета, међутим вођство Вилијамсона би било превише да се врати. Време је истекло, а Вилијамсон је освојио титулу у класи Ц1 са 3-1.

Вилијамсонова титула је прва од 2013. године, која је завршила три титуле почевши од 2011. Вилијамсон ће се сада суочити са победником Кендалл и Кесхекуа у квалификационој рунди класе Ц у уторак на месту иу време које ће бити одлучан.