Хобарт касни за победу над Сент Лоренсом резултатом 17-13

Квотербек Дејвид Кревсон је бацио 6-јарди тачдаун до широког примача Алекса Лабеле са 44,9 секунди преосталих да подигне фудбалски тим Хобарт колеџа у победу од 17-13 Либерти лиге над Универзитетом Ст. Лавренце на Босвел Филду данас поподне. Статемен су поправили на 6-1 укупних, 2-1 на конференцији, док су Саинтс пали на 3-4, 0-3.

Бок сцоре

Хобарт је у тоталном нападу надмашио Сент Лоренса са 360-321, али је позван на 10 пенала који су коштали 95 јарди. Државници су такође завршили са минус-1 у маргини преокрета.

Радно време канцеларије за социјално осигурање аубурн

Руннинг бацк Раисхавн Босвелл је објавио свој други дан заредом у трчању на 100 јарди, 120 јарди, укључујући 64 јарди у првој четвртини. Такође је ухватио два додавања за 32 јарде, укључујући и пас од 36 јарди у победничкој игри. Кревсон је имао 11 од 28 додавања за 155 јарди и тачдаун. ЛаБела је ухватио тимски висока три додавања за 16 јарди. Линебацкер Бриан Агуилар направио је рекордних 11 превара за Статемен. Одбрамбени бек Блејк Хансен је узвратио убачај у другој четвртини на 24 јарда.

Свеци су добили 209 јарди додавања од резервног квотербека Данијела Лотера, који је послат у игру након што се стартер Тајлер Грохот повредио док је покушавао да се бори за први пад у игри четврте и пете током првог поседа СЛУ-а. Лотер је такође имао тимски јуриш на 40 јарди. Широки пријемник ТЈ Цорнаццхиа је ухватио пет додавања на 55 јарди. Широки примач Ендрју Марфи ухватио је четири додавања за високу игру од 71 јарду. Линијски бек Џејкоб Драјсбах направио је девет тимских превара. Безбедници Рајан Вотсон и Овен О'Брајен су пресрели сваки.

Хобарт је почео неспретно, пошто је Кревсона пресрео Вотсон у трећој игри из борбе. Државници затим промашују покушај са 47 јарди из игре у другом поседу. Суочавајући се са три и аут у свом трећем поседу, Хобарт је одлучио да то уради на четврти и један са својих 36. Коцка се у великој мери исплатила, пошто је Босвел прошао кроз линију нетакнут и надмашио секундарно крајња зона за његов водећи 14. тоуцхдовн у лиги.

Државници су повећали своје вођство средином друге четвртине голом Роба ДиГрегориа са 40 јарди.

Након што су изгубили Гроцхота у првој вожњи, Саинтс су имали три и четири узастопна поседа. Крајем друге четвртине, Сент Лоренс је коначно добио свој први пораз у игри на свом последњем полувремену, али је Хансен одабрао Лотера да би прекинуо игру.

На полувремену, Хобарт је повео 10-0, надмашио СЛУ 168-12 и имао осам првих падова на два за Саинтс. Босвел је имао 105 јарди јуришајући на само девет извођења након 30 минута.

Државници су се мучили у другом полувремену, видевши како нестаје вођство на полувремену од 10-0.

Лотер је завршио своја прва три додавања у трећој четвртини, укључујући бомбу од 46 јарди ка Марфију да постави СЛУ на Хобарт 5. Хобартова одбрана је држала Светце ван енд зоне, приморавајући госте да се задовоље са Ианом од 27 јарди Доин фиелд гоал.