Хобарт лакрос побеђује Брајанта са 11-10

.јпг

Голман друге године колеџа Хобарт, Кевин Холтби, направио је рекордних 23 одбрамбене лопте и довео државнике до победе у лакросу за мушкарце 11-10 на североисточној конференцији над Универзитетом Брајант данас. Хобарт је поправио на 3-1 укупних и 3-1 у НЕЦ-у, док су Булдози завршили низ од четири победе, пали на 5-2, 3-1.

Холтби је стајао високо у четвртој четвртини, остваривши 10 одбрана, укључујући две у последњем минуту када је Хобарт извео пар пенала и сачувао предност од једног гола. Његова 23 заустављања су највише од стране једног државника откако је Макс Силберлихт '10 забележио 23 одбране против Сиракузе 23. марта 2010.

повећање социјалне сигурности кола 2022

Старији нападач Томи Мот, који је имао четири поена у каријери у две утакмице против Брајанта који су долазили у току дана, постигао је четири поена највише у игри уз три гола и асистенцију. Старији нападач Рајан Арчер и млађи везни фудбалер Бредли Симас постигли су по два гола. Везиста другог разреда Адам Ши је освојио тимски високих шест лопти.

Датуми турнеје Царрие Ундервоод 2017

Брајант, који је био број 19 у овонедељном америчком лакросу Топ 20 и који је добио гласове иу анкетама за тренере и у медијима, добио је хет трик од Тревора Вајнгартена. Првогодишњи нападач Логан МцГоверн је такође имао три бода са два гола и асистенцијом. Нејтан Лалиберте је донео Брајанту предност у були од 15-9 и сакупио чак 11 лопти са терена. Други разред Луке Карачоло направио је 14 одбрана.

Након што су у првој четвртини одиграли нерешено 3-3, Булдози су надиграли Статемен са 4-1 у другом фрејму за вођство од 7-4 на полувремену. Брајант је постигао гол за вођство и удвостручио предност три минута касније. Нападач из друге године Трој Бартелме постигао је свој први гол у години како би успорио замах Булдога, али је Вајнгартен постигао узастопне голове да би домаћи тим донео предност од три гола на паузи.