Херонс су избацили Пантерсе са 4-0

Хокејашки тим колеџа Вилијам Смит завршио је своје путовање од четири утакмице победом од 4-0 над Плимут Стејтом на такмичењу Хокејашке конференције Нове Енглеске у суботу поподне. Четири различита играча су постигла гол док су Херонси побољшали укупни резултат од 6-5-1 ове сезоне са резултатом 4-4-0 у НЕХЦ игри.

повео је Вилијаму Смиту голом и асистенцијом у победу. зауставила свих 25 шутева са којима се суочила док је зарадила свој први прекид у сезони. Меги Венс и Амелија Џулијан су заједно успеле да одбравене 28 голова за Плимут Ст (2-8-0, 1-5-0).

КЉУЧНА СТАТИСТИКА:

• Вилијам Смит је утакмицу завршио са предностом од 32-25 у шутевима на гол.
  • Пантери су били 0-за-3 у игри снаге. Херонси нису имали покушај пауер плеја.

ПРВИ ПЕРИОД:

• Вилијам Смит је отворио резултат у девет минута такмичења. пресјекла је покушај чишћења на плавој линији и оборила шут поред Јулиан за свој први гол у години.
  • Четрдесет секунди касније,  скочио је на скок и гурнуо опуштени пак преко гол-линије. Био је то њен други гол у сезони.
  • Чапље су завршиле оквир са ивицом од 11-7 у ударцима на гол.

ДРУГИ ПЕРИОД:

нис фаир цхеви цоурт 2018
  • донео је Вилијаму Смиту вођство од 3-0 на 6:51 средње строфе. Удала је ударац из високог прореза преко Џулијанове рукавице за свој трећи гол у сезони. добила је асистенцију на голу своје сестре.
  • је додао гол осигурања на 9:15 периода. Она је упутила ударац из десног круга за були поред Венса за свој трећи гол у сезони. и  добили су асистенције у игри која је настала одбраном Мареја.

ТРЕЋИ ПЕРИОД:

• Ниједна екипа није успела да успе у трећој деоници. Пантери су имали благу предност од 10-9 у ударцима на гол у последњих 20 минута.

ГОРЕ СЛЕДЕЋЕ:

школа масаже у Њујорку

Вилијам Смит ће се вратити у акцију у суботу, 10. децембра, када почиње меч од шест утакмица на домаћем терену са пар утакмица против Вилијамса. Суботња утакмица против Ефса заказана је за 19.30 часова.