ЕР/Гананда испао од Ченанго Форкса у државном полуфиналу, 39-18

Фотографија преко: Маркуел Слаугхтер

Ист Рочестер/Гананда Бомберси (12-1) пали су од Ченанго Форкс Блу Девилса (11-1) са коначним резултатом 38-19 у хладном и снежном полуфиналу државе Ц класе Ц у средњој школи Цицеро-Нортх Сирацусе у суботу поподне .

Ченангов Зандер Арнолд једноставно није могао да буде заустављен пошто је постигао четири тачдауна и забележио пресретање да би Плаве ђаволе довео до њихове седме утакмице државног шампионата у последњих девет година.

Три од четири Арнолдова тачдауна дошла су у првом полувремену, а Ченанго Форкс је водио 21-0 средином друге четвртине.

ЕР/Гананда је коначно ушао у таблу непосредно пре полувремена, а Ченанго Форкс је повео са 21-6 на паузи.

Бомберси су отворили друго полувреме тачдауном и смањили предност Плавих ђавола на 21-12, а затим су Ченанго Форкс остали без голова у трећој четвртини. Међутим, то је било што ближе. Ченанго Форкс је надиграо ЕР/Гананду са 18-6 у четвртој четвртини и повукао се за победу.

Ченанго Форкс игра са Шајлервилом у утакмици државног шампионата класе Ц у петак увече у Царриер Домеу у Сиракузи.