Биллс сезона се завршава још једним разарајућим поразом у плеј-офу од Чифса (пуна покривеност)

По трећи пут у четири године, Бафало Билси су завршили сезону поразом од Канзас Сити Чифса, овог пута изгубивши са 27-24 на стадиону Хајмарк у Дивизионој рунди АФЦ-а у недељу увече.

Бафало је водио 17-13 на полувремену, али је у другом полувремену постигао само седам поена. Ипак, имали су шансу да изједначе резултат на 27 са 1:43 до краја у регуларном делу, али је Тајлер Бас промашио 44-јарде из игре десно.

Џош Ален је извршио 26 од 39 додавања за 186 јарди и тачдаун. Такође је трчао 12 пута на 72 јарда и два поена. Кхалил Схакир је извукао једини ТД који је примио лопту на додавање Аллена од 13 јарди.