Биллс чека да победи Џетсе са 18-10 иза шест голова из игре (пуна покривеност)

Кажу да је победа победа, и то је 100 одсто тачно, али ужасно је тешко осећати се ентузијастично због начина на који су Бафало Билси победили још увек непобедиве Њујорк Џетсе 18-10 у недељу поподне на Метлајф стадиону.

Ружан? Да, то је једна од многих речи које бисте могли да користите за ову, а неколико псовки умешаних у опис не би било наодмет.

Некада динамичан напад Бафала је трајао 60 минута против једне од најгорих одбрана у НФЛ-у и није успео да постигне тачдаун, али га је спасила сопствена одбрана која је отресла лош почетак и доминирала у другом делу утакмице.

Ох, а ту је био и почетник тајлер Бас, који је можда најизлуђенији играч на списку Бафала. Постигао је све Бафалове поене са шест голова из игре, чиме је изједначио тимски рекорд Стива Кристија у једној утакмици. Такође је промашио два пута, укључујући један са 37 јарди у четвртој четвртини што би помогло Билсима да нешто раније обезбеде победу.

ЛИНКОВИ ЗА РЕЗИМАЊЕ ИГРЕ:

НАЈГЛАВЉЕ ИГРЕ:

ДРУШТВЕНИ:

ПРЕГЛЕД ИГРЕ:

Билси су отворили сезону 2020. победом против Џетса резултатом 27-17 у првој недељи. Бафало има шансу да у недељу помери серију Џетса. Ако Билси победе, то би био њихов први напад од Јетса од сезоне 2015. Те године су победили Џетсе са 22-17 у оба такмичења.