Биллс је победио Џетсе на отварању сезоне, 27-17 (пуна покривеност)

Изгледало је као да ће то бити пропаст након прве четвртине, јер су Бафало Билси брзо повели са 14-0.

Али неколико грешака квотербека Билса Џоша Алена омогућило је Џетсима да се задржавају већи део утакмице пре него што их је Бафало избацио у другом полувремену. Билси су победили резултатом 27-17, али утакмица никада није била близу.

Ален је био сјајан већи део поподнева. Завршио је своју прву игру у каријери на 300 јарди и имао три укупна тачдауна против одбране Џетса која није имала ниједан одговор. Одбрана Билса је одустала од једне велике игре током дана, али је у великој мери затворила Сема Дарнолда и напад Џетса. Билси су имали укупно 404 офанзивна јарда у поређењу са само 254 за Џетсе.

ЛИНКОВИ ЗА РЕЗИМАЊЕ ИГРЕ:

НАЈГЛАВЉЕ ИГРЕ:

који производи тракторе Массеи Фергусон

ДРУШТВЕНИ:

ПРЕГЛЕД ИГРЕ:

Билси започињу сезону 2020. домаћом утакмицом против Њујорк Џетса. Ово је 14. пут да ће њих двојица играти један против другог на отварању код куће, што је највише у НФЛ-у од 1960. Бафало је победио на отварању сезоне против Џетса 2019., могу ли то поновити ове године?